Літня шина Bridgestone Potenza Sport 225/40 R19 93Y
Відео 21Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza Sport 225/40 R19 93Y 225/40 R19 93 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza Sport 225/40 R19 93Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Potenza Sport (225/40 R19 93Y) 22511 | 818 zł |
Opona Bridgestone 225/40R19 POTENZA SPORT 93 Y XL FR - opony letnie 22511 | 729 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 225/40 R19 93Y XL EVc ) 22511 | 820 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 225/40 R19 93Y XL EVc ) | 830 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza Sport 225/40 R19 93Y
Ціни на Bridgestone Potenza Sport 225/40 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza Sport 225/40 R19 93Y | від 729 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →