Літня шина Michelin Pilot Sport 4 S 265/30 R21 96Y
Відео 17Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 S 265/30 R21 96Y 265/30 R21 96 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 S 265/30 R21 96Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4S (265/30 R21 96Y) 499245 | 1 724 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 265/30 ZR21 (96Y) XL ) 499245 | 1 772 zł |
Opona Michelin 265/30R21 Pilot Sport 4 S 96Y - opony letnie 499245 | 1 683 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 265/30 ZR21 (96Y) XL ) | 1 793 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 S 265/30 R21 96Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 S 265/30 R21 96Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 265/30 R21 96Y | від 1 683 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо