Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V
Відео 8Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Alpin PA4 ( 315/35 R20 110V XL, N0 ) 152314 | 1 972 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 (315/35 R20 110V) 152314 | 1 954 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 ( 315/35 R20 110V XL, N0 ) | 1 994 zł |
Opona Michelin 315/35R20 PILOT ALPIN PA4 110V XL N0 - opony terenowe 15231 | 1 849 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →