Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V
Wideo 8Zdjęcia 15 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin PA4 ( 315/35 R20 110V XL, N0 ) 152314 | 1 972 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 (315/35 R20 110V) 152314 | 1 954 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 ( 315/35 R20 110V XL, N0 ) | 1 994 zł |
Opona Michelin 315/35R20 PILOT ALPIN PA4 110V XL N0 - opony terenowe 15231 | 1 849 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →