Навушники
Logitech Zone Wireless UC
Фото 8 |
Logitech Zone Wireless UC |
|
Підтримка технології бездротової зарядки Qi. Підключення до комп'ютера за допомогою USB-адаптера.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech Zone Wireless UC
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki Logitech Zone 900 (981-001101) | 1 097 zł |
Logitech Zone Wireless 2 UC - GRAPHITE,TEAMS - 2.4GHZ/BT 981-001152 | 1 462 zł |
Słuchawki Logitech Zone Wireless UC | 950 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! logitech Zestaw słuchawkowy Zone Wireless UC Graphit | 931 zł |
Logitech Zone Headphones Czarny 981-000914 | 893 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →