Słuchawki
Logitech Zone Wireless UC
Zdjęcia 8 |
Logitech Zone Wireless UC |
|
Obsługuje technologię ładowania bezprzewodowego Qi. Podłączanie do komputera za pomocą adaptera USB.
Jak wybrać gamingowy zestaw słuchawkowy do codziennej gry i dominacji onlineRozważamy nad różnicami między zwykłymi i gamingowymi słuchawkami, podpowiadamy, jak mądrze podejść do wyboru zestawu słuchawkowego
Jak konsekwentne używanie słuchawek wpływa na słuch: mity i rzeczywistośćCzy ciągłe używanie słuchawek może naprawdę wpłynąć na słuch?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Zone Wireless UC
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech Zone Wireless Bluetooth | 1 027 zł |
Słuchawki Logitech Zone Wireless UC | 944 zł |
Logitech Zone Wireless 2 UC - GRAPHITE,TEAMS - 2.4GHZ/BT 981-001152 | 1 477 zł |
Słuchawki Logitech Zone UC (981-000914) | 931 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! logitech Zestaw słuchawkowy Zone Wireless UC Graphit | 926 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →