Logitech Zone Vibe 125 (981-001126)
Wideo 8Zdjęcia 13 |
Logitech Zone Vibe 125 |
|
Logitech Zone Vibe 125 to nauszne, zamknięte słuchawki, które można łatwo przekształcić w zestaw słuchawkowy do rozmowy z schludnym, chowanym mikrofonem. Piękno linii Vibe tkwi w ich wszechstronności: słuchawki z tej serii mogą być używane z równym powodzeniem do połączeń konferencyjnych, rozmów w pracy, gier, słuchania muzyki, oglądania filmów itp. Jednak głównym celem jest produktywna praca.
Dlatego zestaw słuchawkowy jest wyposażony w wysokiej jakości mikrofon i ma certyfikat współpracy z Google Meet, Google Voice, Zoom i innymi popularnymi platformami współpracy. Dla wygody mikrofon montowany jest na regulowanym pręcie i w razie potrzeby chowa się w specjalnym rowku ukrytym z boku lewej czaszy. Zestaw słuchawkowy wyróżnia się również ergonomią: wypełnienie z pianki z pamięcią kształtu zmniejsza nacisk na uszy, zachowując jednocześnie dobre dopasowanie i izolację od hałasu, a lekka konstrukcja z tekstylnym pałąkiem nie wywiera zbyt dużego nacisku na głowę nawet po pół dnia praca.
Vibe 125 jest zasilany 40-milimetrowymi przetwornikami o czułości 118 dB i zakresie częstotliwości od 20 do 20 000 Hz. Wszystkie elementy sterujące znajdują się na miskach. Aby połączyć się ze źródłem sygnału, zapewniony jest bezprzewodowy odbiornik Bluetooth 5.2 o zwiększonym zasięgu. Jeśli większość nowoczesnych słuchawek TWS ma zasięg do 10 metrów, zestawy słuchawkowe Vibe mają zasięg 30 metrów. Czas działania na jednym ładowaniu akumulatora sięga 18 godzin podczas rozmów i 20 godzin podczas słuchania muzyki lub oglądania programów telewizyjnych. Funkcja szybkiego ładowania pozwala przywrócić godzinę pracy baterii w zaledwie 5 minut.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech Zone Vibe 125
Słuchawki LOGITECH Zone Vibe 125 Graphite | 580 zł |
Słuchawki Logitech Vibe 125 (981-001126) | 524 zł |
Logitech Zone Vibe 125 graphite 981-001126 | 406 zł |
Logitech Zone Vibe 125 Wireless Headset Czarny CE68922 | 477 zł |