Навушники
Logitech Zone Wired MSFT
Відео 1Фото 7 |
Logitech Zone Wired MSFT |
|
Навушники сертифіковані для Microsoft Teams.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech Zone Wired MSFT
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki z mikrofonem LOGITECH Czarny 981-000870 | 607 zł |
Słuchawki Logitech Zone (981-000870) | 549 zł |
Logitech Zone Wired Teams - GRAPHITE - USB - EMEA-914 - 981-000870 981-000 | 456 zł |
Logitech Zone Wired Teams Headset | 566 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! logitech Zone słuchawki nauszne przewodowe Teams - P | 453 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →