Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse (910-005101)
Відео 11Фото 12 |
Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse |
|
Бездротова оптична миша від бренду Logitech з потужною технологічною начинкою і стильним, лаконічним дизайном. Головною перевагою цієї моделі по праву вважається оптичний сенсор HERO. Його особливість полягає в дуже низькому споживанні енергії — для стабільної роботи сенсора потрібно в 10 разів менше електроенергії, ніж для сенсорів попередніх моделей. Крім того, він забезпечує відсутність будь-яких спотворень і затримок, а також високі показники згладжування при різних налаштуваннях датчика.
Сенсор має кілька режимів роботи в проміжку від 200 до 12000 точок на дюйм. Миша Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse оснащена бездротовою технологією зв'язку, що дозволяє пристрою працювати без затримок, з високим відгуком 1 мс. Швидкість реакції маніпулятора не поступається провідним моделям, при цьому випереджаючи багато з них по функціональності і довговічності. Миша має ергономічну форму, що дозволяє користувачеві максимально комфортно почувати себе під час роботи за комп'ютером. Є можливість повноцінної роботи лише з однією батарейкою, що зробить маніпулятор легше. При використанні двох батарейок миша може працювати до 500 годин в інтенсивному режимі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse
Усі ціни 14 →For Logitech G603 Mouse Accessories Mouse Shell Upper Shell Case Cover | 59 zł |
For Logitech G603 Gaming Mouse Flexible Flat Cable Connection Cable Repair | 33 zł |
For Logitech G603 Mouse Flexible Flat Cable Connection Cable Repair Part | 32 zł |
For Logitech G603 Mouse Flexible Flat Cable Connection Cable Repair Parts | 33 zł |
Mouse Spare Part for Logitech G603 Wireless Gaming Mouse Upper Case Cover | 60 zł |