Карта пам'яті Lexar Professional 3500x CompactFlash 512 ГБ
Фото 4 |
Lexar Professional 3500x CompactFlash 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 3500x CompactFlash 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta pamięci LEXAR Pro 3500X CFast 512GB | 3 348 zł |
Karta pamięci LEXAR Pro 3500X CFast 512GB 107490 | 3 342 zł |
Karta Lexar Professional 3500x CFast 512 GB (LC512CRBNA3500) | 3 192 zł |
Lexar 512GB 3500x CFast Professional (VPG-130) - darmowy odbiór w 22 miast | 2 999 zł |
Модификації Lexar Professional 3500x CompactFlash
Ціни на Lexar Professional 3500x CompactFlash |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 3500x CompactFlash 128 ГБ | від 665 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 3500x CompactFlash 256 ГБ | від 1 799 zł | 1 пропозиція | ||
Lexar Professional 3500x CompactFlash 512 ГБ | від 2 999 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо