Жорсткий диск Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00023 900 ГБ 15000 об/хв, SAS
Lenovo 7XB7A00023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00023
Ціни на Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00023 |
---|---|---|---|---|
Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00026 900 ГБ 10000 об/хв, SAS | від 994 zł | 5 пропозицій | ||
Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00023 900 ГБ 15000 об/хв, SAS | від 1 582 zł | 2 пропозиції | ||
Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00028 1.8 ТБ 10000 об/хв, SAS | від 1 329 zł | 6 пропозицій | ||
Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00037 2 ТБ 7200 об/хв, SATA | від 3 157 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →