Жорсткий диск Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00027 1.2 ТБ
Lenovo 7XB7A00027 600 ГБ1.2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00027 1.2 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo - hard drive - 1.2 TB - SAS 12Gb/s - 1.2TB - Dysk twardy - 7XB7A000 | 1 379 zł |
ThinkSystem 2.5" 1.2TB 10K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD dysk 7XB7A00027 | 1 012 zł |
Lenovo dysk twardy 1.2TB hot-swap 2,5" SAS 12Gb/s 10000 obr/min (7XB7A0002 | 1 061 zł |
Lenovo 1.2TB 12G SAS 10K 512n SFF HDD | 1 277 zł |
Модификації Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00027
Ціни на Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00027 |
---|---|---|---|---|
Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00025 600 ГБ | від 973 zł | 4 пропозиції | ||
Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00027 1.2 ТБ | від 1 012 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →