Жорсткий диск Dell SAS 2.5" 400-AJPC 1.2 ТБ AJPC
Відео 5 |
Dell 400-AJPC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell SAS 2.5" 400-AJPC
Ціни на Dell SAS 2.5" 400-AJPC |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 2.5" 400-AEEE 300 ГБ AEEE | від 1 057 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATGM 480 ГБ ATGM | від 5 593 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AXTV 480 ГБ AXTV | від 1 046 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJRE 600 ГБ | від 967 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPP 600 ГБ 400-AJPP | від 969 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJSB 600 ГБ 400-AJSB | від 955 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-AUNQ 600 ГБ AUNQ | від 929 zł | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-BMMT 600 ГБ BMMT | від 715 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATIQ 900 ГБ | від 1 317 zł | 5 пропозицій | ||
Dell SAS 2.5" 400-AEFF 1 ТБ | від 1 066 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPC 1.2 ТБ AJPC | від 991 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPD 1.2 ТБ AJPD | від 718 zł | 5 пропозицій | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATJL 1.2 ТБ ATJL | від 676 zł | 8 пропозицій | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJQP 1.8 ТБ 400-AJQP | від 1 508 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →