Dysk twardy Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00027 1.2 TB
Lenovo 7XB7A00027 600 GB1.2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00027 1.2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo - hard drive - 1.2 TB - SAS 12Gb/s - 1.2TB - Dysk twardy - 7XB7A000 | 1 379 zł |
ThinkSystem 2.5" 1.2TB 10K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD dysk 7XB7A00027 | 1 012 zł |
Lenovo dysk twardy 1.2TB hot-swap 2,5" SAS 12Gb/s 10000 obr/min (7XB7A0002 | 1 061 zł |
Lenovo 1.2TB 12G SAS 10K 512n SFF HDD | 1 277 zł |
Modyfikacje Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00027
Ceny na Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00027 |
---|---|---|---|---|
Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00025 600 GB | od 973 zł | 4 oferty | ||
Lenovo ThinkSystem HDD 2.5" 7XB7A00027 1.2 TB | od 1 012 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →