Dysk twardy Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L112 1.2 TB S26361-F5729-L112
Fujitsu S26361-F5729-L112 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujitsu 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujitsu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L112 1.2 TB S26361-F5729-L112
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HD SAS 12G 1.2TB 10K 512n HOT PL 2.5' EP dysk twardy S26361-F5729-L112 | 1 206 zł |
HD SAS 12G 1.2TB 10K 512n HOT PL 2.5' EP dysk twardy S26361-F5729-L112 | 1 204 zł |
Fujitsu S26361-f5729-l112 1.2tb 2.5´´ Hard Disk Posrebrzany 2.5´´ 077HHE9/ | 2 346 zł |
HD SAS 12G 1.2TB 10K 512n HOT PL 2.5' EP dysk twardy S26361-F5729-L112 | 1 205 zł |
Dysk twardy FUJITSU 1.2 TB 2.5" S26361-F5729-L112 | 1 235 zł |
Modyfikacje Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L112
Ceny na Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L112 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5550-L130 300 GB S26361-F5550-L130 | od 1 547 zł | 2 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L130 300 GB S26361-F5729-L130 | od 1 378 zł | 2 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F3817-L500 500 GB | od 3 470 zł | 1 oferta | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5550-L160 600 GB S26361-F5550-L160 | od 1 497 zł | 5 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L190 900 GB | od 818 zł | 2 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5531-L590 900 GB S26361-F5531-L590 | od 4 873 zł | 3 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F3817-L100 1 TB | od 3 452 zł | 1 oferta | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L112 1.2 TB S26361-F5729-L112 | od 1 204 zł | 6 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5730-L112 1.2 TB S26361-F5730-L112 | od 2 013 zł | 4 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5730-L118 1.8 TB S26361-F5730-L118 | od 2 518 zł | 6 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L124 2.4 TB S26361-F5543-L124 | od 1 609 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →