Жорсткий диск Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L112 1.2 ТБ S26361-F5729-L112
Fujitsu S26361-F5729-L112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L112 1.2 ТБ S26361-F5729-L112
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HD SAS 12G 1.2TB 10K 512n HOT PL 2.5' EP dysk twardy S26361-F5729-L112 | 1 206 zł |
HD SAS 12G 1.2TB 10K 512n HOT PL 2.5' EP dysk twardy S26361-F5729-L112 | 1 204 zł |
Fujitsu S26361-f5729-l112 1.2tb 2.5´´ Hard Disk Posrebrzany 2.5´´ 077HHE9/ | 2 346 zł |
HD SAS 12G 1.2TB 10K 512n HOT PL 2.5' EP dysk twardy S26361-F5729-L112 | 1 205 zł |
Dysk twardy FUJITSU 1.2 TB 2.5" S26361-F5729-L112 | 1 235 zł |
Модификації Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L112
Ціни на Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L112 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5550-L130 300 ГБ S26361-F5550-L130 | від 1 547 zł | 2 пропозиції | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L130 300 ГБ S26361-F5729-L130 | від 1 378 zł | 2 пропозиції | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F3817-L500 500 ГБ | від 3 470 zł | 1 пропозиція | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5550-L160 600 ГБ S26361-F5550-L160 | від 1 497 zł | 5 пропозицій | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L190 900 ГБ | від 818 zł | 2 пропозиції | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5531-L590 900 ГБ S26361-F5531-L590 | від 4 873 zł | 3 пропозиції | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F3817-L100 1 ТБ | від 3 452 zł | 1 пропозиція | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L112 1.2 ТБ S26361-F5729-L112 | від 1 204 zł | 6 пропозицій | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5730-L112 1.2 ТБ S26361-F5730-L112 | від 2 013 zł | 4 пропозиції | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5730-L118 1.8 ТБ S26361-F5730-L118 | від 2 518 zł | 6 пропозицій | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L124 2.4 ТБ S26361-F5543-L124 | від 1 609 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →