Жорсткий диск Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400 4 ТБ
Fujitsu S26361-F5636-L400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400 4 ТБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FUJITSU HD SATA 6G 4TB 7.2K HOT PL 3.5 BC SRV-MA-FUJ-0176 | 1 339 zł |
HD SATA 6G 4TB 7.2K HOT PL 3.5' BC dysk twardy S26361-F5636-L400 | 1 133 zł |
Dysk serwerowy Fujitsu 4TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (S26361-F5636-L400) | 1 094 zł |
Dysk twardy HDD FUJITSU S26361-F5636-L400, 3.5', 4 TB, SATA III, 7200 obr. | 1 092 zł |
S26361-F5636-L400 - FUJITSU HD SATA 6G 4TB 7.2K HOT PL 3.5 BC | 1 389 zł |
HD SATA 6G 4TB 7.2K HOT PL 3.5' BC dysk twardy S26361-F5636-L400 | 1 133 zł |
Dysk twardy FUJITSU 4 TB 3.5" S26361-F5636-L400 | 1 165 zł |
Модификації Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400
Ціни на Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L100 1 ТБ S26361-F5636-L100 | від 578 zł | 6 пропозицій | ||
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L200 2 ТБ S26361-F5636-L200 | від 836 zł | 6 пропозицій | ||
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400 4 ТБ | від 1 092 zł | 8 пропозицій | ||
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5638-L800 8 ТБ | від 683 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →