Dysk twardy Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400 4 TB
Fujitsu S26361-F5636-L400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujitsu 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujitsu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400 4 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FUJITSU HD SATA 6G 4TB 7.2K HOT PL 3.5 BC SRV-MA-FUJ-0176 | 1 339 zł |
HD SATA 6G 4TB 7.2K HOT PL 3.5' BC dysk twardy S26361-F5636-L400 | 1 133 zł |
Dysk serwerowy Fujitsu 4TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (S26361-F5636-L400) | 1 094 zł |
Dysk twardy HDD FUJITSU S26361-F5636-L400, 3.5', 4 TB, SATA III, 7200 obr. | 1 092 zł |
S26361-F5636-L400 - FUJITSU HD SATA 6G 4TB 7.2K HOT PL 3.5 BC | 1 389 zł |
HD SATA 6G 4TB 7.2K HOT PL 3.5' BC dysk twardy S26361-F5636-L400 | 1 133 zł |
Dysk twardy FUJITSU 4 TB 3.5" S26361-F5636-L400 | 1 165 zł |
Modyfikacje Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400
Ceny na Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L100 1 TB S26361-F5636-L100 | od 578 zł | 6 oferty | ||
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L200 2 TB S26361-F5636-L200 | od 836 zł | 6 oferty | ||
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400 4 TB | od 1 092 zł | 8 oferty | ||
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5638-L800 8 TB | od 683 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →