Жорсткий диск HP Server SAS 2.5" 781518-B21 1.2 ТБ SAS 12G
Відео 2 |
HP Server SAS 2.5" 781518-B21 1.2 ТБ SAS 12G 72 ГБ 10000 об/хв 72 ГБ 15000 об/хв 72 ГБ 432321-001 146 ГБ 431958-B21 146 ГБ 432320-001 146 ГБ 504062-B21 146 ГБ 512547-B21 146 ГБ 512744-001 146 ГБ кеш 16 MB 300 ГБ300 ГБ300 ГБ300 ГБ 10000 об/хв (SAS 12G) 300 ГБ 10000 об/хв (SAS 12G) SSF 300 ГБ 507284-001 300 ГБ HP Proliant 450 ГБ500 ГБ600 ГБ600 ГБ 10000 об/хв 600 ГБ HPE Proliant 600 ГБ HP Proliant 900 ГБ 652589-B21 900 ГБ C8S59A 1.2 ТБ 697574-B21 1.2 ТБ 718160-B21 1.2 ТБ SAS 6G 1.2 ТБ SAS 12G 1.8 ТБ 791034-B21 1.8 ТБ J9F49A 2 ТБ2 ТБ P28586-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Server SAS 2.5" 781518-B21 1.2 ТБ SAS 12G
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hewlett Packard Enterprise 781518-B21 dysk twardy 2.5" 1200 781518-B21 | 1 204 zł |
Dysk serwerowy HP 1.2TB 2.5'' SAS-1 (3Gb/s) (781518-B21) | 1 230 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! HP 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD [781518-B21] - | 1 120 zł |
Hewlett Packard Enterprise 781518-B21 dysk twardy 2.5" 1200 781518-B21 | 1 204 zł |
Hewlett Packard Enterprise 781518-B21 dysk twardy 2.5" 1200 781518-B21 | 1 213 zł |
Hewlett Packard Enterprise HDD 1.2TB 12G SAS 10K | 1 455 zł |
Відеоогляди
Модификації HP Server SAS 2.5" 781518-B21
Ціни на HP Server SAS 2.5" 781518-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 2.5" 375861-B21 72 ГБ 10000 об/хв | від 665 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 431935-B21 72 ГБ 15000 об/хв | від 1 143 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 432321-001 72 ГБ 432321-001 | від 1 390 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 431958-B21 146 ГБ 431958-B21 | від 703 zł | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 432320-001 146 ГБ 432320-001 | від 596 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 504062-B21 146 ГБ 504062-B21 | від 1 391 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 512547-B21 146 ГБ 512547-B21 | від 1 004 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 512744-001 146 ГБ 512744-001 | від 1 189 zł | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 507125-B21 146 ГБ кеш 16 MB | від 663 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 759208-B21 300 ГБ | від 1 443 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 652564-B21 300 ГБ | від 294 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 652611-B21 300 ГБ | від 594 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 785067-B21 300 ГБ 10000 об/хв (SAS 12G) | від 646 zł | 9 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 872475-B21 300 ГБ 10000 об/хв (SAS 12G) SSF | від 584 zł | 29 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 507284-001 300 ГБ 507284-001 | від 273 zł | 13 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 507127-B21 300 ГБ HP Proliant | від 611 zł | 9 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 652572-B21 450 ГБ | від 1 010 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 507610-B21 500 ГБ | від 1 255 zł | 5 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 581311-001 600 ГБ | від 870 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 781516-B21 600 ГБ 10000 об/хв | від 974 zł | 5 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 652583-B21 600 ГБ HPE Proliant | від 948 zł | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 581286-B21 600 ГБ HP Proliant | від 296 zł | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 652589-B21 900 ГБ 652589-B21 | від 422 zł | 7 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" C8S59A 900 ГБ C8S59A | від 1 109 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 697574-B21 1.2 ТБ 697574-B21 | від 1 557 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 718160-B21 1.2 ТБ 718160-B21 | від 1 245 zł | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 718162-B21 1.2 ТБ SAS 6G | від 1 192 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 781518-B21 1.2 ТБ SAS 12G | від 1 120 zł | 8 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 791034-B21 1.8 ТБ 791034-B21 | від 1 665 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" J9F49A 1.8 ТБ J9F49A | від 1 410 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 765466-B21 2 ТБ | від 2 177 zł | 6 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" P28505-B21 2 ТБ P28586-B21 | від 2 680 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →