Жорсткий диск HP Midline SATA 458928-B21 500 ГБ 458928-B21
HP 458928-B21 250 ГБ 500 ГБ 500 ГБ 500 ГБ 500 ГБ 458928-B21 658071-B21 750 ГБ 458930-B21 750 ГБ 1 ТБ1 ТБ462595-B21 1 ТБ 1 ТБ 454146-B21 657750-B21 1 ТБ 861686-B21 1 ТБ 861691-B21 2 ТБ 507632-B21 2 ТБ 2 ТБ 507774-B21 658079-B21 2 ТБ 659339-B21 2 ТБ 2 ТБ 861676-B21 861681-B21 2 ТБ 872489-B21 3 ТБ 3 ТБ 628059-B21 3 ТБ 628061-B21 4 ТБ 4 ТБ HPE Proliant 4 ТБ HP Proliant 6 ТБ 753874-B21 6 ТБ 6 ТБ 765255-B21 793667-B21 6 ТБ 861750-B21 8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації HP Midline SATA 458928-B21
Ціни на HP Midline SATA 458928-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Midline SATA 658071-B21 500 ГБ 658071-B21 | від 1 273 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 659337-B21 1 ТБ | від 624 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 507772-B21 1 ТБ | від 929 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 657750-B21 1 ТБ 657750-B21 | від 810 zł | 3 пропозиції | ||
HP Midline SATA 861686-B21 1 ТБ 861686-B21 | від 600 zł | 10 пропозицій | ||
HP Midline SATA 861691-B21 1 ТБ 861691-B21 | від 666 zł | 5 пропозицій | ||
HP Midline SATA 507632-B21 2 ТБ 507632-B21 | від 956 zł | 2 пропозиції | ||
HP Midline SATA 658079-B21 2 ТБ 658079-B21 | від 827 zł | 5 пропозицій | ||
HP Midline SATA 659339-B21 2 ТБ 659339-B21 | від 914 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 861681-B21 2 ТБ 861681-B21 | від 853 zł | 7 пропозицій | ||
HP Midline SATA 872489-B21 2 ТБ 872489-B21 | від 888 zł | 2 пропозиції | ||
HP Midline SATA 693687-B21 4 ТБ HPE Proliant | від 1 377 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 793667-B21 6 ТБ 793667-B21 | від 1 053 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 861750-B21 6 ТБ 861750-B21 | від 993 zł | 3 пропозиції | ||
HP Midline SATA 793695-B21 8 ТБ | від 2 333 zł | 1 пропозиція |