Жорсткий диск HP Server SAS 2.5" 765466-B21 2 ТБ
Відео 2 |
HP Server SAS 2.5" 765466-B21 2 ТБ 72 ГБ 10000 об/хв 72 ГБ 15000 об/хв 72 ГБ 432321-001 146 ГБ 431958-B21 146 ГБ 432320-001 146 ГБ 512547-B21 146 ГБ кеш 16 MB 300 ГБ300 ГБ300 ГБ300 ГБ 10000 об/хв (SAS 12G) 300 ГБ 10000 об/хв (SAS 12G) SSF 300 ГБ 507284-001 300 ГБ 627117-B21 300 ГБ HP Proliant 450 ГБ500 ГБ600 ГБ600 ГБ 10000 об/хв 600 ГБ HPE Proliant 600 ГБ HP Proliant 900 ГБ 652589-B21 1.2 ТБ 697574-B21 1.2 ТБ SAS 6G 1.2 ТБ SAS 12G 1.8 ТБ 791034-B21 1.8 ТБ J9F49A 2 ТБ2 ТБ P28586-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації HP Server SAS 2.5" 765466-B21
Ціни на HP Server SAS 2.5" 765466-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 2.5" 375861-B21 72 ГБ 10000 об/хв | від 700 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 431935-B21 72 ГБ 15000 об/хв | від 1 143 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 432321-001 72 ГБ 432321-001 | від 1 390 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 431958-B21 146 ГБ 431958-B21 | від 705 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 432320-001 146 ГБ 432320-001 | від 596 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 512547-B21 146 ГБ 512547-B21 | від 1 004 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 507125-B21 146 ГБ кеш 16 MB | від 663 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 652611-B21 300 ГБ | від 594 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 652564-B21 300 ГБ | від 294 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 759208-B21 300 ГБ | від 1 443 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 785067-B21 300 ГБ 10000 об/хв (SAS 12G) | від 647 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 872475-B21 300 ГБ 10000 об/хв (SAS 12G) SSF | від 590 zł | 8 пропозицій | ||
HP Server SAS 2.5" 507284-001 300 ГБ 507284-001 | від 273 zł | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 627117-B21 300 ГБ 627117-B21 | від 548 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 507127-B21 300 ГБ HP Proliant | від 641 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 652572-B21 450 ГБ | від 1 043 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 507610-B21 500 ГБ | від 1 255 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 581311-001 600 ГБ | від 870 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 781516-B21 600 ГБ 10000 об/хв | від 976 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 652583-B21 600 ГБ HPE Proliant | від 948 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 581286-B21 600 ГБ HP Proliant | від 296 zł | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 652589-B21 900 ГБ 652589-B21 | від 422 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 697574-B21 1.2 ТБ 697574-B21 | від 1 557 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 718162-B21 1.2 ТБ SAS 6G | від 1 194 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 781518-B21 1.2 ТБ SAS 12G | від 1 207 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" 791034-B21 1.8 ТБ 791034-B21 | від 1 665 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" J9F49A 1.8 ТБ J9F49A | від 1 418 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 2.5" 765466-B21 2 ТБ | від 2 182 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 2.5" P28505-B21 2 ТБ P28586-B21 | від 2 680 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо