Dysk twardy Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L124 2.4 TB S26361-F5543-L124
Fujitsu S26361-F5543-L124 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujitsu 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujitsu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L124 2.4 TB S26361-F5543-L124
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FTS - SERVER ACC HD SAS 12G 24TB 10K 512E HOT PL 25 EP S26361-F5543-L124 | 2 270 zł |
HD SAS 12G 2.4TB 10K 512e HOT PL 2.5' EP dysk twardy S26361-F5543-L124 | 1 957 zł |
Fujitsu S26361-f5543-l124 2.5´´ 12gb Hard Disk Drive Posrebrzany 2.5´´ | 2 077 zł |
Modyfikacje Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L124
Ceny na Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L124 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5550-L160 600 GB S26361-F5550-L160 | od 1 568 zł | 3 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5531-L590 900 GB S26361-F5531-L590 | od 4 885 zł | 1 oferta | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5729-L112 1.2 TB S26361-F5729-L112 | od 1 204 zł | 2 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5730-L112 1.2 TB S26361-F5730-L112 | od 2 059 zł | 4 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5730-L118 1.8 TB S26361-F5730-L118 | od 2 518 zł | 4 oferty | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5543-L124 2.4 TB S26361-F5543-L124 | od 1 957 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →