Dysk twardy Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00023 900 GB 15000 obr./min, SAS
Lenovo 7XB7A00023 900 GB 10 000 obr./min, SAS 900 GB 15000 obr./min, SAS 1.8 TB 10 000 obr./min, SAS 2 TB 7200 obr./min, SATA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00023
Ceny na Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00023 |
---|---|---|---|---|
Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00026 900 GB 10 000 obr./min, SAS | od 994 zł | 5 oferty | ||
Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00023 900 GB 15000 obr./min, SAS | od 1 582 zł | 2 oferty | ||
Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00028 1.8 TB 10 000 obr./min, SAS | od 1 329 zł | 6 oferty | ||
Lenovo TCH ThinkSystem 2.5" 7XB7A00037 2 TB 7200 obr./min, SATA | od 3 157 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →