Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 [5 16ARX8 82WM00BDPB]
Фото 12 | від 6 299 до 7 399 zł Порівняти ціни 12 →2023 рікLegionігровий240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Ryzen 7, 7745HX, 3.6 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 8
Характеристики
Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 [5 16ARX8 82WM00BDPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 [5 16ARX8 82WM00BDPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 Ryzen 7 7745HX / 16 GB / 512 GB / RTX 40 | 6 449 zł |
Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 Ryzen 7 7745HX 16" WQXGA IPS 500nits AG 240Hz 1 | 6 449 zł |
Laptop LENOVO Legion Pro 5 16ARX8 16" IPS 240Hz R7-7745HX 16GB RAM 512GB S | 6 449 zł |
Laptop LENOVO Legion Pro 5 16ARX8 16" IPS 240Hz R7-7745HX 16GB RAM 512GB S | 6 849 zł |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо