Ноутбук Lenovo Legion 5 15ARH7H [5 15ARH7H 82RD0068PB]
Фото 16 | від 5 943 до 7 300 zł Порівняти ціни 4 →2022 рікLegionігровийавтономний+165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:15.6 ", 2560x1440 (16:9) Процесор:Ryzen 7, 6800H, 3.2 ГГц Відеокарта:RTX 3070 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo Legion 5 15ARH7H 7
Характеристики
Lenovo Legion 5 15ARH7H [5 15ARH7H 82RD0068PB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion 5 15ARH7H [5 15ARH7H 82RD0068PB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop Lenovo Legion 5 15ARH7H (82RD0068PB) Storm Grey | 5 943 zł |
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7H 15.6" IPS 165Hz R7-6800H 16GB RAM 512GB SSD | 7 300 zł |
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7H 15.6" IPS 165Hz R7-6800H 16GB RAM 512GB SSD | 7 300 zł |
Закрити
Рекомендуємо