Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 [3 15IAH7 82S9010CPB]
Відео 12Фото 11 | від 5 099 до 6 119 zł Порівняти ціни 9 →2022 рікIdeaPadігровий120 ГцдискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуваннябез апгрейду ОЗП Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 12450H, 1.5 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.3 кг |
Модифікації Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 13
Характеристики
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 [3 15IAH7 82S9010CPB] 2022 рікIdeaPadігровий120 ГцдискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуваннябез апгрейду ОЗП |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 [3 15IAH7 82S9010CPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop LENOVO IdeaPad Gaming 3 15IAH7 15.6" IPS i5-12450H 16GB RAM 512GB S | 5 400 zł |
Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 i5-12450H / 16 GB / 512 GB / RTX 306 | 5 599 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 i5-12450H 15.6" FHD IPS 250nits AG | 5 354 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 i5-12450H 15.6" FHD IPS 250nits AG 120Hz 16 | 5 099 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 i5-12450H 15.6" FHD IPS 250nits AG 120Hz 16 | 5 252 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 i5-12450H 15.6" FHD IPS 250nits AG 120Hz 16 | 5 230 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 i5-12450H 15.6" FHD IPS 250nits AG 120Hz 16 | 6 119 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо