Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 [3 15ACH6 82K2014KPB]
Відео 14Фото 15 | від 2 999 до 3 826 zł Порівняти ціни 5 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 5, 5600H, 3.3 ГГц Відеокарта:GTX 1650 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.3 кг |
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 [3 15ACH6 82K2014KPB] |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Нічого зайвого
Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 82K2014KPB надає хороший функціонал для навчання, роботи та самовдосконалення за доступну ціну. Цей ноутбук із ігрової серії початкового рівня може легко справлятися з більшістю освітніх завдань. Його IPS-дисплей хоч і не має особливих визначних параметрів, за винятком підвищеної частоти оновлення до 120 Гц та підтримки технології AMD FreeSync Premium, але він забезпечує яскраві та насичені кольори. Цього буде більш ніж достатньо для перегляду фільмів, ігор та виконання студентських проєктів.
Щодо продуктивності, ноутбук оснащений процесором Ryzen 5 5600H, дискретною відеокартою GTX 1650 та 16 ГБ оперативної пам'яті, яку, на жаль, не можна збільшити. Ця комбінація робить його відмінним для навчання та виконання звичайних завдань, але, можливо, знадобиться зниження графічних налаштувань у більш вимогливих іграх. Наприклад, у грі CYBERPUNK 2077 на високих налаштуваннях ноутбук досягне всього 32 FPS, тому для ігор може знадобитися зниження графічних налаштувань.
Ноутбук працює під керуванням останньої версії операційної системи Windows 11 Home, тому вам не потрібно турбуватися про купівлю та встановлення операційної системи.
Адаптація до місцевості
З ноутбуком Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 82K2014KPB ви можете залишатися онлайн незалежно від вашого розташування. Для підключення до інтернету та локальної мережі вам доступні як дротовий LAN-порт, так і високошвидкісний бездротовий Wi-Fi стандарту 802.11ax (Wi-Fi 6), який працює у двох діапазонах (2.4/5 ГГц) та сумісний з більшістю роутерів. Вбудована камера передає зображення у форматі HD та має захисну шторку для зручності та конфіденційності при дистанційному навчанні, відеодзвінках та розвагах. Час автономної роботи складає в середньому 5-7 годин, але завдяки швидкій зарядці з технологією Rapid Charge Pro ви можете швидко зарядити акумулятор, отримавши близько 50% заряду лише за 30 хвилин.
LENOVO Laptop LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ACH6 82K2014KPB FHD Ryzen 5 5600H/ | 2 999 zł |
Lenovo, IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Ryzen 5 5600H 15.6' FHD IPS 250nits AG 120 | 3 195 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! LENOVO IdeaPad Gaming 3 AMD Ryzen 5 5600H 15.6inch F | 3 687 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Ryzen 5 5600H 15.6" FHD IPS 250nits AG 120H | 3 826 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 R5 5600H/32GB/512/Win11 GTX1650 120Hz - darmowy | 3 499 zł |