Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 [3 15ACH6 82K2014KPB]
Wideo 14Zdjęcia 15 | od 2 999 do 3 826 zł Porównaj ceny 5 →2021 rokIdeaPadgamingowy120 HzdedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowaniepodświetleniebrak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Ryzen 5, 5600H, 3.3 GHz Karta graficzna:GTX 1650 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.3 kg |
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 [3 15ACH6 82K2014KPB] 2021 rokIdeaPadgamingowy120 HzdedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowaniepodświetleniebrak możliwości rozbudowy pamięci RAM |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Nic ekstra
Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 82K2014KPB zapewnia dobrą funkcjonalność do nauki, pracy i samodoskonalenia w przystępnej cenie. Ten laptop do gier dla początkujących z łatwością poradzi sobie z większością zadań edukacyjnych. Jego wyświetlacz IPS, choć nie jest szczególnie wybitny, z wyjątkiem zwiększonej częstotliwości odświeżania do 120 Hz i obsługi technologii AMD FreeSync Premium, ale zapewnia jasne i bogate kolory. To w zupełności wystarczy do oglądania filmów, grania w gry i realizowania projektów studenckich.
Pod względem wydajności laptop wyposażony jest w procesor Ryzen 5 5600H, dyskretną kartę graficzną GTX 1650 oraz 16 GB pamięci RAM, której niestety nie można zwiększyć. Ta kombinacja sprawia, że świetnie nadaje się do nauki i zadań ogólnych, ale w bardziej wymagających grach może być konieczne obniżenie ustawień graficznych. Przykładowo w grze CYBERPUNK 2077 na wysokich ustawieniach laptop osiągnie jedynie 32 FPS, zatem gra może wymagać obniżenia ustawień graficznych.
Laptop pracuje na najnowszym systemie operacyjnym Windows 11 Home, dzięki czemu nie musisz martwić się zakupem i instalacją systemu operacyjnego.
Dopasowanie do terenu
Dzięki laptopowi Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 82K2014KPB możesz pozostać online niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Aby połączyć się z Internetem i siecią lokalną, masz dostęp zarówno do przewodowego portu LAN, jak i do szybkiego bezprzewodowego standardu Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6), który działa w dwóch pasmach (2,4 / 5 GHz) i jest kompatybilny z większością routerów. Wbudowana kamera zapewnia obraz HD i migawkę zapewniającą prywatność, co zapewnia wygodę i prywatność podczas nauki na odległość, rozmów wideo i rozrywki. Żywotność baterii wynosi średnio 5-7 godzin, ale dzięki szybkiemu ładowaniu za pomocą technologii Rapid Charge Pro możesz szybko naładować baterię, uzyskując około 50% naładowania w zaledwie 30 minut.
LENOVO Laptop LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ACH6 82K2014KPB FHD Ryzen 5 5600H/ | 2 999 zł |
Lenovo, IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Ryzen 5 5600H 15.6' FHD IPS 250nits AG 120 | 3 195 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! LENOVO IdeaPad Gaming 3 AMD Ryzen 5 5600H 15.6inch F | 3 687 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Ryzen 5 5600H 15.6" FHD IPS 250nits AG 120H | 3 826 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 R5 5600H/32GB/512/Win11 GTX1650 120Hz - darmowy | 3 499 zł |