Літня шина Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93H
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Dynaxer HP 4 (215/55 R16 93H) 174274 | 460 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 215/55 R16 93H ) | 519 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 215/55 R16 93H ) 174274 | 513 zł |
Opona letnia KLEBER DYNAXER HP4 215/55R16 93H | 433 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93H
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93H |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93H | від 433 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93V | від 450 zł | 6 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93W | від 448 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W | від 487 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97Y | від 568 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →