Літня шина Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Dynaxer HP 4 (215/55 R16 97W) 073007 | 512 zł |
Opona Kleber 215/55R16C Dynaxer HP4 97W - opony letnie 73007 | 492 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 215/55 R16 97W XL ) | 574 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 215/55 R16 97W XL ) 073007 | 568 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93H | від 433 zł | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93V | від 450 zł | 6 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93W | від 448 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W | від 492 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97Y | від 568 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →