Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R16 97W XL ) 1029254 | 540 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55 R16 97W) 1029254 | 714 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R16 97W XL ) | 569 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R16 97W XL ) 1033148 | 550 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55 R16 97W) 1029225 | 501 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55 R16 97W) 1033148 | 527 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R16 97W XL 4PR SBL ) 1029225 | 505 zł |
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V | від 435 zł | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W | від 501 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →