Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R16 97W XL ) 1029254 | 540 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55 R16 97W) 1029254 | 714 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R16 97W XL ) | 569 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R16 97W XL ) 1033148 | 550 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55 R16 97W) 1029225 | 501 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55 R16 97W) 1033148 | 527 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R16 97W XL 4PR SBL ) 1029225 | 505 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V | od 435 zł | 9 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W | od 501 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →