Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE HANKOOK 215/55 R16 93V K135 VENTUS PRIME 4 1029224 | 454 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R16 93V 4PR SBL ) 1029224 | 466 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55 R16 93V) 1029224 | 475 zł |
Hankook Hankook Ventus Prime 4 K135 215/55 R16 93V | 502 zł |
Opona Hankook 215/55R16 VENTUS PRIME4 K135 93V. - opony letnie 1029224 | 435 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V | від 435 zł | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W | від 501 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →