Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE HANKOOK 215/55 R16 93V K135 VENTUS PRIME 4 1029224 | 610 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/55 R16 93V 4PR SBL ) 1029224 | 466 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55 R16 93V) 1029224 | 475 zł |
Hankook Hankook Ventus Prime 4 K135 215/55 R16 93V | 502 zł |
Opona Hankook 215/55R16 VENTUS PRIME4 K135 93V. - opony letnie 1029224 | 435 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 93V | od 435 zł | 12 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 215/55 R16 97W | od 501 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →