Літня шина Falken Ziex ZE-310 215/55 R16 97W
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-310 215/55 R16 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-310 215/55 R16 97W
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Falken ZIEX ZE310 ECORUN ( 215/55 R16 97W XL Ecorun BLK ) 330437 | 477 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN (215/55 R16 97W) 330437 | 483 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN ( 215/55 R16 97W XL Ecorun BLK ) | 482 zł |
Opona Falken 215/55R16 ZIEX ZE310 EC 97W XL - opony letnie 330437 | 447 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN ( 215/55 R16 97W XL Ecorun BLK ) 330437TH | 483 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN (215/55 R16 97W) 330437TH | 480 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN ( 215/55 R16 97W XL Ecorun BLK ) | 488 zł |
Модификації Falken Ziex ZE-310 215/55 R16 97W
Ціни на Falken Ziex ZE-310 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 215/55 R16 93V | від 444 zł | 6 пропозицій | ||
Falken Ziex ZE-310 215/55 R16 97V | від 439 zł | 7 пропозицій | ||
Falken Ziex ZE-310 215/55 R16 97W | від 447 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →