Opona letnia Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Dynaxer HP 4 (215/55 R16 97W) 073007 | 512 zł |
Opona Kleber 215/55R16C Dynaxer HP4 97W - opony letnie 73007 | 492 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 215/55 R16 97W XL ) 073007 | 568 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 215/55 R16 97W XL ) | 575 zł |
Opony letnie 215/55R16 97W Dynaxer HP4 Kleber 2023 | 487 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W
Ceny na Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93H | od 433 zł | 5 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93V | od 450 zł | 6 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93W | od 448 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W | od 487 zł | 5 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97Y | od 568 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →