Літня шина Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gislaved.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 215/55 R16 93V EVc ) 03413320000 | 453 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 (215/55 R16 93V) 03413320000 | 452 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 215/55 R16 93V EVc ) | 458 zł |
Відеоогляди
Модификації Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V
Ціни на Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V | від 452 zł | 3 пропозиції | ||
Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 97Y | від 553 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →