Opona letnia Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gislaved 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gislaved.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 215/55 R16 93V EVc ) 03413320000 | 453 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 (215/55 R16 93V) 03413320000 | 452 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 215/55 R16 93V EVc ) | 458 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V
Ceny na Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V | od 452 zł | 3 oferty | ||
Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 97Y | od 553 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →