Каркасний басейн Intex 28242
Фото 4 |
Intex 28242 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 28242
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Basen ogrod.stelaż.457X122/pompa 220V 28242NP | 1 843 zł |
Intex Basen ogrodowy stelażowy, 21w1, Intex, 457x122 cm | 2 656 zł |
Intex Basen stelażowy 457cm 21w1 (28242) | 1 580 zł |
BASEN OGRODOWY STELAŻOWY 28242 INTEX 15w1 457x122 | 1 231 zł |
Basen stelażowy do ogrodu Intex 457x122cm zestaw 12w1 | 1 440 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →