Каркасний басейн Intex 26790
Intex 26790 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 26790
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex 4 2 m x 122 m prostokątny zestaw basenowy wielokolorowy 26790NP | 2 342 zł |
Intex Basen stelaż.400x200 pompa220V+drab 26790NP | 2 397 zł |
Basen Intex 26790 Prism Frame 400x200x122 cm z pompą | 2 000 zł |
Basen ogrodowy stelażowy Intex 26790, 400x200x122 cm zestaw 18w1 | 1 750 zł |
Basen stelażowy Prism prostokątny 400 x 200 x 122 cm - zestaw Intex | 1 930 zł |
*****Basen stelaż.400x200 pompa220V+drab 26790NP | 2 310 zł |
Basen stelażowy ogrodowy 400 x 200 x 122cm zestaw 17w1 Intex 26790 | 2 140 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →