Монітор Iiyama ProLite XUB2792HSN-B1 27 "
Відео 1Фото 8 |
Iiyama ProLite XUB2792HSN-B1 27 "
24 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2792HSN-B1 27 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" iiyama ProLite XUB2792HSN-B1 FHD 75Hz USB 65W Hub LAN Speakers - 4 ms | 1 167 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2792HSN-B1 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 1 070 zł |
Monitor IIYAMA ProLite Xub2792Hsn-B1 27' IPS 1920x1080 (HD 1080p) 75 Hz 4m | 1 054 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Iiyama ProLite XUB2792HSN-B1
Ціни на Iiyama ProLite XUB2792HSN-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2492HSN-B1 24 " | від 976 zł | 2 пропозиції | ||
Iiyama ProLite XUB2792HSN-B1 27 " | від 1 002 zł | 8 пропозицій |