Моноблок HP EliteOne 870 G9 All-in-One 7B094EA
Фото 7 | від 5 437 до 5 773 zł Порівняти ціни 8 → |
Модифікації HP EliteOne 870 G9 All-in-One 3
Характеристики
HP EliteOne 870 G9 All-in-One 7B094EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP EliteOne 870 G9 All-in-One 7B094EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Komputer EliteOne All-in-One 870 G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094EA RD | 5 663 zł |
HP Komputer EliteOne All-in-One 870 G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094EA 12 | 5 717 zł |
Komputer HP Komputer EliteOne All-in-One G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094 | 5 439 zł |
HP EliteOne 870 G9 i5-13500 27" 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Pro Szary | 5 649 zł |
HP Komputer EliteOne All-in-One 870 G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094EA 12 | 5 663 zł |
HP Inc. Komputer EliteOne All-in-One 870 G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094 | 5 773 zł |
HP EliteOne 870 G9 i5-13500 27" 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Pro Szary | 5 649 zł |
Komputer HP Komputer EliteOne All-in-One G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094 | 5 437 zł |
Закрити
Рекомендуємо