Komputer All-In-One HP EliteOne 870 G9 All-in-One 7B094EA
Zdjęcia 7 | od 5 437 do 5 773 zł Porównaj ceny 8 →2024 rokEliteOne komputer All-In-OneQuad HD14 rdzeniDDR5SSDWi-FiBluetoothekran dotykowyTPMWindows 11 Procesor:Core i5, 13500, 1.8 GHz RAM:16 GB Wideo:UHD Graphics 770 Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje HP EliteOne 870 G9 All-in-One 3
Dane techniczne
HP EliteOne 870 G9 All-in-One 7B094EA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP EliteOne 870 G9 All-in-One 7B094EA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Komputer EliteOne All-in-One 870 G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094EA RD | 5 663 zł |
HP Komputer EliteOne All-in-One 870 G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094EA 12 | 5 717 zł |
Komputer HP Komputer EliteOne All-in-One G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094 | 5 439 zł |
HP EliteOne 870 G9 i5-13500 27" 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Pro Szary | 5 649 zł |
HP Komputer EliteOne All-in-One 870 G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094EA 12 | 5 663 zł |
HP Inc. Komputer EliteOne All-in-One 870 G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094 | 5 773 zł |
HP EliteOne 870 G9 i5-13500 27" 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Pro Szary | 5 649 zł |
Komputer HP Komputer EliteOne All-in-One G9 i5-13600/512GB/16GB/W11P 7B094 | 5 437 zł |
Zamknij
Polecamy