Літня шина Hankook Radial RA08 215/70 R16C 108T
Виберіть розмір шин
Hankook Radial RA08 215/70 R16C 108T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Radial RA08 215/70 R16C 108T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Radial RA08 (215/70 R16 108/106T) 2001292 | 568 zł |
Hankook Radial RA08 ( 215/70 R16C 108/106T 6PR SBL ) | 510 zł |
Hankook Radial RA08 ( 215/70 R16C 108/106T 6PR SBL ) 2001502 | 518 zł |
Hankook Radial RA08 (215/70 R16 108/106T) 2001502 | 515 zł |
Hankook Radial RA08 ( 215/70 R16C 108/106T 6PR ) 2001292 | 621 zł |
Hankook Radial RA08 ( 215/70 R16C 108/106T 6PR ) | 627 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →