Корм для собак Fitmin Purity Grain Free Adult Mini 0.8 кг
Закрити
Шапка
Fitmin Purity Grain Free Adult Mini 0.8 kg 0.8 кг4 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitmin Purity Grain Free Adult Mini 0.8 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fitmin Fitmin Purity adult mini grain free beef bezzbożowa sucha karma dlaFitmin Purity Adult Mini Bezzbożowa sucha karma dla psów małych ras Wołowina 0,8 kgKompletna karma dla dorosłych psów małych ras.Soczyste mięso wołowe z listkami szpinaku i grzybami shiitake na płatkach dyniĆwiartki ziemniaków z ziołami i zielonym groszkiem72% białka pochodzenia zwierzęcegobez zbóż... Bee.plПоскаржитись | 32 zł |
Fitmin Purity dog GF Adult Mini Beef 0,8 kg | 26 zł |
Sucha karma dla psa FITMIN Dog Purity Grain Free Adult Mini Beef, 800 gFitmin Dog Purity GF Adult Mini Beef to bezzbożowa sucha karma dla dorosłych psów ras małych. Karma charakteryzuje się dużą ilością mięsa wzbogaconego grzyba... EmpikПоскаржитись | 26 zł |
Серія Fitmin Purity
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: ягня, дичина, кропива, смородина, розмарин, ананас, яблука, шипшина, клас: холістик
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: 27% курка свіжа і 30% сушена, індичка, овочі, фрукти, трави, холістик
від 249 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: оселедець, ягня, риб'яче м'ясо, свиняча печінка, овочі, жир, яблука, масло, клас: суперпреміум
від 273 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 77% куряче м'ясо, 7.2% м'ясо індички, 4% свинина та печінка птиці, жир, преміум
від 65 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: оселедець, ягня, риб'яче м'ясо, свиняча печінка, овочі, жир, яблука, масло, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: 27% курка свіжа і 30% сушена, індичка, овочі, фрукти, трави, холістик
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, риба, печінка, м'ясо лосося, рис, жир, овочі, вітаміни, клас: холістик
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: 20% курка свіжа і 24% сушена, свиняча печінка, овочі, фрукти, трави, холістик
від 26 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, шпинат, гарбуз, яблука, горох, люцерна, брусниця, клас: холістик
від 224 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: 20% курка свіжа і 24% сушена, свиняча печінка, овочі, фрукти, трави, холістик
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, печінка, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: 20% курка, 15% кролик, 15% ягня, овочі, фрукти, трави, холістик
від 260 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, люцерна, шпинат, гарбуз, яблука, горох, брусниця,, клас: холістик
від 50 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: 20% курка, 15% кролик, 15% ягня, овочі, фрукти, трави, холістик
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, печінка, клас: суперпреміум
від 239 zł
сухий корм, 10 кг, вік: літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: 20% курка, 15% кролик, 15% ягня, овочі, фрукти, трави, холістик
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, люцерна, шпинат, гарбуз, яблука, горох, брусниця,, клас: холістик
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: ягня 25%, курка 21%, свиняча печінка, риба, овочі, фрукти, трави, холістик
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, курка, свиняча печінка, жир, картопля, горошок, яйця, холістик
Модификації Fitmin Purity Grain Free Adult Mini
Ціни на Fitmin Purity Grain Free Adult Mini |
---|---|---|---|---|
Fitmin Purity Grain Free Adult Mini 0.8 кг | від 26 zł | 3 пропозиції | ||
Fitmin Purity Grain Free Adult Mini 4 кг | від 98 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 28 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, низький глікемічний індекс, в составе: м'ясо лосося, оселедця, судака, щуки, сиги, камбали, горох, овочі, клас: холістик
від 28 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, м'ясо кролика, м'ясо риби, лосось, свиняча печінка, рис, жир, клас: холістик
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 41%, картопляне борошно, білок птиці 13%, качиний білок 10%, клас: холістик
від 19 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: риба, курка, рис, бурякова пульпа, гарбуз, груші, ананас, чебрець, клас: холістик
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, клас: холістик
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, риба, рис, бурякова пульпа, морква, яблука, цикорій, кмин, клас: холістик
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина, курка, риба, рис, пульпа буряків, дріжджі, гарбуз, банан, кмин, клас: холістик
від 40 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 26 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, оселедець, скумбрія, сардина, суміш трав, овочі, фрукти, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик