Корм для собак Fitmin Purity Grain Free Semimoist Rice 12 кг
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Fitmin Purity Grain Free Semimoist Rice 4 kg 0.8 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitmin Purity Grain Free Semimoist Rice 12 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa FITMIN Purity Jagnięcina z królikiem 4 kgKompletna półmiękka karma FITMIN Purity Rice Semimoist Rabbit&Lamb dla dorosłych psów wszystkich ras. Podaruj swojemu psu wyj... щеątkową ucztę w postaci świeżego mięsnego posiłku z ryżem. Mieszanka świeżego mięsa na ćwiartkach jabłek z grzybami shiitake. Podawana na ryżu pachnącym ziołami i posypanym zieloną pietruszką. Starannie wybraliśmy naturalne i świeże składniki, aby do siebie pasowały i smakowały czworonożnym łasuchom, zachowując równocześnie najwyższą jakość karmy. Gwarantujemy najwyższą jakość i wyrafinowany smak karmy. Electro.plПоскаржитись | 119 zł |
Karma dla psa FITMIN Purity Jagnięcina z królikiem 4 kgKompletna półmiękka karma FITMIN Purity Rice Semimoist Rabbit&Lamb dla dorosłych psów wszystkich ras. Podaruj swojemu psu wyj... щеątkową ucztę w postaci świeżego mięsnego posiłku z ryżem. Mieszanka świeżego mięsa na ćwiartkach jabłek z grzybami shiitake. Podawana na ryżu pachnącym ziołami i posypanym zieloną pietruszką. Starannie wybraliśmy naturalne i świeże składniki, aby do siebie pasowały i smakowały czworonożnym łasuchom, zachowując równocześnie najwyższą jakość karmy. Gwarantujemy najwyższą jakość i wyrafinowany smak karmy.... Avans.plПоскаржитись | 119 zł |
Fitmin dog Purity karma sucha dla psów jagnięcina jabłka grzyby shiitake 4Fitmin dog Purity kompletna półmiękka karma dla dorosłych psów wszystkich ras (mieszanka mięsna z ćwiartkami jabłek i gr... щеzybami shiitake ryż z ziołami i zieloną pietruszką), 4k zoo24.plПоскаржитись | 110 zł |
Karma dla psa FITMIN Purity Jagnięcina z królikiem 4 kgKompletna półmiękka karma FITMIN Purity Rice Semimoist Rabbit&Lamb dla dorosłych psów wszystkich ras. Podaruj swojemu psu wyj... щеątkową ucztę w postaci świeżego mięsnego posiłku z ryżem. Mieszanka świeżego mięsa na ćwiartkach jabłek z grzybami shiitake. Podawana na ryżu pachnącym ziołami i posypanym zieloną pietruszką. Starannie wybraliśmy naturalne i świeże składniki, aby do siebie pasowały i smakowały czworonożnym łasuchom, zachowując równocześnie najwyższą jakość karmy. Gwarantujemy najwyższą jakość i wyrafinowany smak karmy.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 108 zł |
Fitmin dog Purity Rice Semimoist Rabbit&Lamb - 4 kg | 98 zł |
Sucha karma dla psa FITMIN Dog Purity Semimoist Rice Rabbit & Lamb, jagnięFitmin Dog Purity GF Rice Adult Semimoist Rabbit & Lamb została skomponowana według specjalnej receptury, aby zadowolić każdy... щеpsi brzuszek. Wyróżnia się wyso... EmpikПоскаржитись | 110 zł |
Серія Fitmin Purity
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, люцерна, шпинат, гарбуз, яблука, горох, брусниця,, клас: холістик
від 239 zł
сухий корм, 10 кг, вік: літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: 20% курка, 15% кролик, 15% ягня, овочі, фрукти, трави, холістик
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: ягня 25%, курка 21%, свиняча печінка, риба, овочі, фрукти, трави, холістик
від 298 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, Гарбуз, горох, яблука, шипшина, лляне насіння, смородина, клас: холістик
від 216 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, курка, свиняча печінка, жир, картопля, горошок, яйця, холістик
від 275 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: ягня, дичина, кропива, смородина, розмарин, ананас, яблука, шипшина, клас: холістик
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: ягня 25%, курка 21%, свиняча печінка, риба, овочі, фрукти, трави, холістик
від 98 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, шпинат, гарбуз, яблука, горох, люцерна, брусниця, клас: холістик
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, курка, свиняча печінка, жир, картопля, горошок, яйця, холістик
від 311 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, риба, печінка, м'ясо лосося, рис, жир, овочі, вітаміни, клас: холістик
від 30 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: курка свіжа 20% і сушена 25%, індичка, риба, овочі, фрукти, трави, холістик
від 263 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіжа дичина, м'ясо риби, ягнятина, печінка, оселедець, рис, жир, клас: холістик
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, в составе: оселедець, тріска, вугор, сардина, лосось, жир, картопля, горошок, яйця, холістик
від 98 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, м'ясо кролика, м'ясо риби, лосось, свиняча печінка, рис, жир, клас: холістик
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: курка свіжа 20% і сушена 25%, індичка, риба, овочі, фрукти, трави, холістик
від 28 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, м'ясо кролика, м'ясо риби, лосось, свиняча печінка, рис, жир, клас: холістик
від 230 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, в составе: оселедець, тріска, вугор, сардина, лосось, жир, картопля, горошок, яйця, холістик
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, Гарбуз, горох, яблука, шипшина, лляне насіння, смородина, клас: холістик
від 280 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: курка свіжа 20% і сушена 25%, індичка, риба, овочі, фрукти, трави, холістик
Модификації Fitmin Purity Grain Free Semimoist Rice
Ціни на Fitmin Purity Grain Free Semimoist Rice |
---|---|---|---|---|
Fitmin Purity Grain Free Semimoist Rice 0.8 кг | від 28 zł | 2 пропозиції | ||
Fitmin Purity Grain Free Semimoist Rice 12 кг | від 98 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 119 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: преміум
від 120 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: преміум
від 121 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 135 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, кукурудза, тритикале, борошно, висівки, жир, жом, мінерали, клас: преміум
від 121 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, клас: преміум
від 123 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: преміум
від 103 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: борошно з м'яса птиці, рис, кукурудза, ячмінь, просо, борошно з лосося, жир, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, клас: преміум
від 94 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, рис, кукурудза, ячмінь, просо, білок ягняти, жир птиці, клас: преміум
від 110 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та субпродукти 30% (іберійська свинина 4%), пшениця, клас: преміум