Корм для собак Fitmin Purity Grain Free Adult Rice 12 кг
Закрити
Шапка
Fitmin Purity Grain Free Adult Rice 12 kg 2 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitmin Purity Grain Free Adult Rice 12 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psów FITMIN Dog Purity Adult, ryż, ryba, dziczyzna, 12 kgFitmin Dog Purity Rice Adult Fish&Venison to wysoce odżywcza karma dla psów dorosłych wszystkich ras. Jej podstawą jest mięso... ще, które jest bogatym źródłem bia... EmpikПоскаржитись | 281 zł |
Fitmin Dog Purity Adult Rice, ryba z jeleniem - 12 kgFitmin Dog Purity Adult Rice (ryba z jeleniem) to kompletna i zbilansowana karma sucha, która nadaje się do codziennego żywie... щеnia dorosłych psów wszystkich ras. Karma zawiera dużą ilość świeżego mięsa i świeżej ryby oraz wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 275 zł |
Fitmin Purity dog Rice Adult Fish & Venison 12 kg | 267 zł |
FITMIN Purity Adult Fish, Venison & rice 12kg | 327 zł |
FITMIN - Purity rice adult Fish&Venison dziczyzna z rybą pies dorosły 12kg | 281 zł |
Dwupak Fitmin Purity - Adult Rice, ryba z jeleniem, 2 x 12 kgSkład karm Fitmin został dostosowany do naturalnych potrzeb psów, a ponadto do odpowiada ich wielkości, fazie życia oraz pozi... щеomowi aktywności. Ponadto ta karma sucha zawiera zbilansowaną mieszankę substancji odżywczych i witalnych. Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 pozytywnie wpływają na zdrowie skóry i sierści. Naturalne przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 545 zł |
Fitmin Dog Purity Adult Rice, ryba z jeleniem - 2 x 12 kgFitmin Dog Purity Adult Rice (ryba z jeleniem) to kompletna i zbilansowana karma sucha, która nadaje się do codziennego żywie... щеnia dorosłych psów wszystkich ras. Karma zawiera dużą ilość świeżego mięsa i świeżej ryby oraz wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 545 zł |
Серія Fitmin Purity
від 262 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, люцерна, шпинат, гарбуз, яблука, горох, брусниця,, клас: холістик
від 50 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: 20% курка, 15% кролик, 15% ягня, овочі, фрукти, трави, холістик
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, печінка, клас: суперпреміум
від 239 zł
сухий корм, 10 кг, вік: літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: 20% курка, 15% кролик, 15% ягня, овочі, фрукти, трави, холістик
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, люцерна, шпинат, гарбуз, яблука, горох, брусниця,, клас: холістик
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: ягня 25%, курка 21%, свиняча печінка, риба, овочі, фрукти, трави, холістик
від 18 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум
від 217 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, курка, свиняча печінка, жир, картопля, горошок, яйця, холістик
від 300 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, Гарбуз, горох, яблука, шипшина, лляне насіння, смородина, клас: холістик
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: ягня 25%, курка 21%, свиняча печінка, риба, овочі, фрукти, трави, холістик
від 297 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: ягня, дичина, кропива, смородина, розмарин, ананас, яблука, шипшина, клас: холістик
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, курка, свиняча печінка, жир, картопля, горошок, яйця, холістик
від 98 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, шпинат, гарбуз, яблука, горох, люцерна, брусниця, клас: холістик
від 30 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: курка свіжа 20% і сушена 25%, індичка, риба, овочі, фрукти, трави, холістик
від 311 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, риба, печінка, м'ясо лосося, рис, жир, овочі, вітаміни, клас: холістик
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, в составе: оселедець, тріска, вугор, сардина, лосось, жир, картопля, горошок, яйця, холістик
від 267 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіжа дичина, м'ясо риби, ягнятина, печінка, оселедець, рис, жир, клас: холістик
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: курка свіжа 20% і сушена 25%, індичка, риба, овочі, фрукти, трави, холістик
від 98 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, м'ясо кролика, м'ясо риби, лосось, свиняча печінка, рис, жир, клас: холістик
від 230 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, в составе: оселедець, тріска, вугор, сардина, лосось, жир, картопля, горошок, яйця, холістик
Модификації Fitmin Purity Grain Free Adult Rice
Ціни на Fitmin Purity Grain Free Adult Rice |
---|---|---|---|---|
Fitmin Purity Grain Free Adult Rice 2 кг | від 63 zł | 3 пропозиції | ||
Fitmin Purity Grain Free Adult Rice 12 кг | від 267 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 311 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, риба, печінка, м'ясо лосося, рис, жир, овочі, вітаміни, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 325 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо 41%, картопляне борошно, білок птиці 12%, цісарка 10%, клас: холістик
від 315 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, клас: холістик
від 410 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: коричневий рис, риба, овес, горох, олія, морські водорості, клас: холістик
від 300 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, низький глікемічний індекс, в составе: м'ясо лосося, оселедця, судака, щуки, сиги, камбали, горох, овочі, клас: холістик
від 418 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, кукурудза, свинина, крохмаль, горох, водорості, клас: холістик
від 418 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: коричневий рис, качка, овес, горох, качиний жир, олія, водорості, клас: холістик
від 285 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 41%, картопляне борошно, білок птиці 13%, качиний білок 10%, клас: холістик
від 432 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо індички, рис, сушені фрукти і овочі, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 280 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, коричневий рис, риба, пюре з овочів, клас: холістик
від 317 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик