Корм для кішок Dolina Noteci Premium Rich in Lamb 0.4 kg 24 pcs
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для кішок Dolina Noteci →
від 150 zł
вологий корм, 0.2 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курячого філе, бульйон, куряча печінка, жир, кабан, буряк, чорниця, преміум
від 144 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 140 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 110 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і субпродукти (14% курка), овочі, суперпреміум
від 189 zł
вологий корм, 0.08 кг, 48 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, субпродукти, м'ясо, мінерали, овочі, злаки, цукру, суперпреміум
від 163 zł
вологий корм, 0.15 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курячий фарш, свиняча печінка, свинина, курка, рис, суперпреміум
від 157 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: 40% яловичина, 31% бульйон, 21% курка, 7% м'ясо дичини, суперпреміум
від 149 zł
вологий корм, 0.2 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, пташиний бульйон, мінерали, суперпреміум
від 121 zł
вологий корм, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, субпродукти, злаки, овочі, олії, жири, мінерали, фрукти, суперпреміум
від 142 zł
вологий корм, 0.2 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, м'ясний бульйон, мінерали, яєчна шкаралупа, суха, суперпреміум
від 140 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 80 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, птиця, качка, субпродукти, зернові, суперпреміум
від 167 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти 65% (4% телятина, 4% курка), суперпреміум
від 126 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 80 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, риба, субпродукти, мінерали, цукру, суперпреміум
від 112 zł
вологий корм, 0.1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, суперпреміум
від 167 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 120 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, тунець, тріска, суперпреміум
Dolina Noteci Premium Rich in Lamb 0.4 kg 24 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Dolina Noteci Premium
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: гусак, гусячий бульйон, яблуко, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, масло лосося, преміум
від 63 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 75 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, перець, макарони, бульйон, мінерали, насіння, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 62 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 144 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, олія, коричневий рис, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, лососевий жир, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, олія, коричневий рис, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 144 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, масло лосося, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, качка, свинина, бульйон, гарбуз, яйця, лляне масло, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
Модификації Dolina Noteci Premium Rich in Lamb
Ціни на Dolina Noteci Premium Rich in Lamb |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rich in Lamb 0.4 kg 12 pcs | від 68 zł | 6 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Lamb 0.18 kg 12 pcs | від 75 zł | 2 пропозиції | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Lamb 0.18 kg 24 pcs | від 140 zł | 1 пропозиція |