Корм для кішок Dolina Noteci Premium Rich in Lamb 0.18 kg 24 pcs
Dolina Noteci Premium Rich in Lamb 0.18 kg 24 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Dolina Noteci Premium
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для серця, в составе: яловичина, форель, свинина, бульйон, яйця, мінерали, масло, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 75 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, качиний бульйон, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 134 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, гусак, свинина, бульйон, картопля яйця, мінерали, олія, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, курка, телятина, індичка, яйця, картопля, олія, клас: преміум
від 70 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 62 zł
вологий / консерви, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 140 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: баранина, бульйон, крохмаль, мінерали, олія, дріжджі, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 152 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленіна, яловичина, свинина, тріска, клас: преміум
від 139 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: качка, бульйон, яловичина, курка, свинина, крохмаль, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
Модификації Dolina Noteci Premium Rich in Lamb
Ціни на Dolina Noteci Premium Rich in Lamb |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rich in Lamb 0.4 kg 12 pcs | від 68 zł | 6 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Lamb 0.18 kg 12 pcs | від 75 zł | 2 пропозиції | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Lamb 0.18 kg 24 pcs | від 140 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 144 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 134 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 134 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 150 zł
вологий корм, 0.2 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курячого філе, бульйон, куряча печінка, жир, кабан, буряк, чорниця, преміум
від 142 zł
вологий корм, 0.2 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, м'ясний бульйон, мінерали, яєчна шкаралупа, суха, суперпреміум
від 121 zł
вологий корм, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, субпродукти, злаки, овочі, олії, жири, мінерали, фрукти, суперпреміум
від 133 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і субпродукти, курка 14%, мінерали, суперпреміум
від 149 zł
вологий корм, 0.2 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, пташиний бульйон, мінерали, суперпреміум
від 152 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти (4% яловичина, 4% печінка), злаки, мінерали, цукор, економ
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, овочі, рослинні походження, мінерали, водорості, суперпреміум
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, суперпреміум
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, риба, субпродукти, овочі, рослинні продукти, мінерали, суперпреміум