Літня шина Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 225/45 R19 96Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 7 (225/45 R19 96Y) 03130560000 | 896 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 225/45 R19 96Y XL EVc ) | 870 zł |
Opona Continental 225/45R19 PremiumContact 7 96Y XL FR - opony letnie 3130 | 797 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 225/45 R19 96Y XL EVc ) 03130560000 | 861 zł |
Opony letnie 225/45R19 96Y PremiumContact 7 Continental 2024 | 796 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →